
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 56 |
| Packaging | Tube |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 50 MHz |
| Min Input Voltage | 3 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Max Frequency | 50 MHz |
| Input | CMOS |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Number of Outputs | 48 |
| Nominal Supply Current | 1 µA |
| PLL | No |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
